МЕТОДИЧНИЙ ДЕНЬ (31.05.2023)

МЕТОДИЧНИЙ ДЕНЬ (31.05.2023)

Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти продовжує проєкт «Методичний день».

 

31 травня 2023 (середа) о 10:00 на facebook-сторінці ДНМЦЗКМО https://www.facebook.com/dnmczkmo відбудеться трансляція вебінара на тему: «Як шукати джерела: про літературу, репертуар та натхнення».

 

Інформаційна підтримка: Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти.

 

Доповідачі звернуть увагу на проблемні аспекти формування педагогічного репертуару в мистецьких школах, педагогічні та літературні джерела, які можуть бути допоміжними та мотивуючими в аудиторній та позааудиторній освітній роботі із здобувачами закладів мистецької освіти.

Крім того, захід спрямовано на ознайомлення слухачів з методичними розробками, збірками педагогічного / навчального репертуару, які пройшли експертизу Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти та які було завантажено в Репозитарій Центру, а також ті, які були схвалені обласними методичними центрами / службами мистецької освіти протягом 2021 – 2023 н. р.

Під час ефіру слухачі можуть задавати питання в чаті на facebook-сторінці ДНМЦЗКМО.

 

Для тих, хто не зможе долучитися до прямого ефіру, запис буде збережено на facebook-сторінці Центру https://www.facebook.com/dnmczkmo 

Реєстрація НЕ ПОТРІБНА.

Долучитися до перегляду можуть усі бажаючі.

Підсумкове тестування за темами «методичних днів» буде проводитись через google-форму, посилання на яку буде оприлюднено після проведення методичного дня 31.05.2023 у новині про захід.

Google-форму буде відкрито 2 червня 2023 року. Відповіді будуть прийматися протягом дня.

 

 

В умовах форс-мажорних обставин дата та час можуть змінитися, про що повідомляється додатково.