ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ: ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ»

ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «КЛАСИЧНИЙ ТАНЕЦЬ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ: ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ»

         11 та 12 травня 2023 р. на базі закладів хореографічної мистецької освіти – Київського державного фахового хореографічного коледжу та Львівської хореографічної школи – відбувся семінар-практикум «Класичний танець на сучасному етапі: теорії та практики». Організаторами виступили: Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти, Київський державний фаховий хореографічний коледж, Комунальний заклад Львівської обласної ради Львівський фаховий коледж культури і мистецтв та Львівська хореографічна школа.

         Мета проведення заходу – обговорення питання функціонування багаторівневої системи хореографічної освіти, орієнтованої на підготовку  фахівців нового типу, які здатні гнучко пристосуватися до сучасних умов соціуму, ринку праці та ефективно працювати в інноваційному творчому просторі за умови збереження спадковості кращих педагогічних розробок в системі мистецьких закладів освіти України.

         У роботі семінару-практикуму взяли участь понад 200 учасників із різних регіонів України.

         У перший день були представлені доповіді від провідних викладачів Київського державного фахового хореографічного коледжу та проведені майстер-класи.

         У другий день – доповіді від провідних викладачів Львівської хореографічної школи, Львівського фахового коледжу культури і мистецтв та майстер-класи.

         По завершенню заходу відбувся концерт здобувачів освіти Київського державного фахового хореографічного коледжу.