УКРАЇНСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ФОНД СПІЛЬНО З МКІП ЗАПУСКАЮТЬ ПЛАТФОРМУ «КУЛЬТУРНИЙ ПРОСТІР»

УКРАЇНСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ФОНД СПІЛЬНО З МКІП ЗАПУСКАЮТЬ ПЛАТФОРМУ «КУЛЬТУРНИЙ ПРОСТІР»

Для підтримки української культури Український культурний фонд спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та ІТ-компанією «SoftServe» запускають платформу «Культурний простір».

Платформа передбачає збір інформації від українських діячів культури та установ і організацій культурного сектору, які потрапили у скрутне фінансове становище через війну та потребують допомоги як для відновлення своєї діяльності, так і для реалізації ідей та проєктів, що підкреслюють культурну цінність української ідентичності й можуть реалізовуватися під час воєнного стану та після перемоги України.

«Наша мета – надати можливість українським митцям та організаціям продовжувати розвивати українську культуру та креативні індустрії. Зібрана інформація на «Культурному просторі» допоможе нам спільно з профільним міністерством проаналізувати потреби галузі, сформувати запит на кошти і ресурси та в подальшому знайти можливості їх задовольнити», – розповів Владислав Берковський, виконавчий директор Українського культурного фонду.

«Галузь культури сильно страждає через війну. Вона знаходиться на передовій війни… Культурна спільнота потребує сьогодні неабиякої підтримки, як фінансово так й інформаційно. Сподіваємося, нам вдасться залучити для цього максимум ресурсів завдяки новому проєкту «Культурний простір», – коментує Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Наразі на платформі вже відкрито чотири форми для збору інформації відповідно до напрямків:

  • підтримка митців та мисткинь, які потребують допомоги для відновлення своєї діяльності;
  • потреби фізичних осіб-підприємців та організацій всіх форм власності, які потребують допомоги для відновлення діяльності;
  • проєкти під час війни – підтримка фізичних осіб-підприємців та організацій всіх форм власності, які мають ідеї та проєкти, що можуть бути реалізовані в умовах воєнного стану;
  • благодійність – окремий напрям для фізичних та юридичних осіб всіх форм власності, які мають змогу та готові підтримати українську культуру, стати благодійником чи донором.

 Платформа «Культурний простір»

http://help.uaculture.org/