ПІДСУМКИ 4-ГО ЕТАПУ XХІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

ПІДСУМКИ 4-ГО ЕТАПУ XХІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

         27 травня 2022 року Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти організував у режимі онлайн засідання Всеукраїнського журі 4-го етапу XХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» (далі – Конкурс) для підведення підсумків у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво». У цьому році організатори Конкурсу, а саме: Міністерство культури та інформаційної політики України (раніше – Міністерство культури України) спільно з Міністерством освіти і науки України провели його в 21 раз.

         Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т. Г. Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства.

         Враховуючи складність щодо організації та проведення Конкурсу в 2022 році, директор Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти Марина Бриль висловлює слова підтримки та вдячності учням та їх викладачам, які взяли участь на всіх етапах (сільський, міський, районний, обласний) проведення Конкурсу, а також членам Всеукраїнського журі: Марині Вороніній, Михайлу Коломийчуку, Тамарі Негоді, Наталії Пашковій, Роману Петруку, Зої Предко, Ользі Россошанській, Лесі Смирній, Мілені Чорній, Тетяні Чуйко, Ользі Шинкаренко та особисто Василю Перевальському, який вже 4 рік поспіль є головою журі.

         Збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, підтримка талановитої молоді та творчої праці викладачів є пріоритетом для проведення Конкурсу в майбутньому.

З іменами переможців XХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості можна ознайомитися: