ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРС «СОЛЬФЕДЖІАДА»

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРС «СОЛЬФЕДЖІАДА»

20-24 квітня 2021 року на базі Харківського фахового музичного коледжу імені Б.М.Лятошинського відбулася V ювілейна «Сольфеджіада».

Захід був проведений за підтримки Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти, Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Обласного навчально-методичного центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів.

За період існування пройдено щлях від камерного академічного до масштабного творчого проекту. «Сольфеджіада» включає теоретичний конкурс для студентів фахових музичних коледжів; конкурс «Пізнай себе» для учнів  мистецьких шкіл; дитячий конкурс з композиції «Музичні  вітражі». Їх проведення сприяє реалізації профорієнтаційних цілей та  принципу безперервної освіти. В рамках  студентської конференції «Мистецька юність надихає»  молоді дослідники отримують можливість осмислити теоретичні аспекти музичної освіти взагалі та сольфеджіо як її найважливішої складової. Органічно доповнює цей комплекс науково – практична конференція  «Сучасна музична освіта: проблеми, пошуки, тенденції»,  яка призначена для обміну методичними здобутками між викладачами мистецьких навчальних закладів.

Таким чином «Сольфеджіада» орієнтована на різні рівні музикантів,  розкриває аспекти творчої діяльності учнів шкіл, студентів та викладачів, надихає їх на подальші пошуки.

Вперше  проект був проведений в онлайн – форматі, що надало можливість суттєво розширити його географію та значно збільшити кількість учасників. Цього року «Сольфеджіада» об’єднала близько 300 представників з 18 областей України.

V Ювілейний Всеукраїнський конкурс «СОЛЬФЕДЖІАДА» проводиться 20 квітня 2021 року в on-line форматі на платформі Google Meet.

Посилання для підключення до онлайн-конференції учасники отримують після реєстрації в день Конкурсу.
Учасники семінару повинні мати електронну адресу ……@gmail.com Посилання на семінар буде надіслано кожному учаснику на особисту (……@gmail.com) електронну адресу.

Для участі в Конкурсі запрошуються студенти різних спеціалізацій мистецьких закладів фахової передвищої освіти з 1-го по 4-й курси.


Учасники розподіляються на 2 групи:
Перша група ‒ студенти І та ІІ курсів.
Друга група ‒ студенти ІІІ та ІV курсів.

 

Участь в Конкурсі безкоштовна.