ЗАВЕРШИВСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ КОЛЕКТИВІВ «КАЗКИ УКРАЇНИ»

ЗАВЕРШИВСЯ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ВІДКРИТИЙ ТЕАТРАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧИХ ТА ЮНАЦЬКИХ КОЛЕКТИВІВ «КАЗКИ УКРАЇНИ»

Дата та місце проведення: 28-30 серпня 2020 року, дистанційно (у зв’язку з пандемією COVID-19 ).

Організатор: громадська організація «ФОРУМ-АРТ».
За підтримки Українського культурного фонду.

У Запоріжжі завершився театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казки України». Організатори заходу зазначають: театр дітей при правильному підході перетворюється з позашкільного гуртка на центр розвитку особистості.

Фестиваль «Казки України» створювався як навчальна платформа, під час якої можна обмінюватися думками та ідеями. З цією ж метою у програмі заходу цілий день було виділено на майстер-класи від членів журі. Віктор Попов, Олена Алєксєєва та Наталія Ігнатьєва ділилися своїм досвідом та порадами щодо того, як зробити театр кращим.

Віктор Попов, режисер-постановник Кам’янського Академічного музично-драматичного театру імені Лесі Українки розповів про стилістичні особливості постановки чарівник казок.
Актор, режисер, педагог та театральний продюсер наполягав: треба віднаходити символізм та істинне значення образів у казках і не ставитися до них як до поверхневої примітивної розваги. Адже театр – це інструмент виховання і розвитку, у першу чергу. Це вкрай важливо усвідомлювати, працюючи саме з дітьми. «Основа театру – це все ж таки казка. Оця частина, зовнішня, що залишилася від цих ритуалів – це і є театр. Тобто ми з вами дійшли до того, що займаючись казками, ми займаємося основою основ.»
Детальніше… 

Джерело 1
Джерело 2

ПОЛОЖЕННЯ

Завантажити інформаційний лист

Анкета-заявка

Довідки за тел.: 050 754-51-02
(Світлана Орищенко, голова Оргкомітету)

e-mail: kazky.ukrayiny@gmail.com