XІІ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС БАЯНІСТІВ-АКОРДЕОНІСТІВ «PERPETUUM MOBILE»

XІІ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС БАЯНІСТІВ-АКОРДЕОНІСТІВ «PERPETUUM MOBILE»

3 – 6 травня 2019 року в м. Дрогобич відбувся конкурс баяністів-акордеоністів, присвячений 50-річчю від дня народження Андрія Сташевського.

 

Конкурс проводиться з метою популяризації виконавських шкіл академічного народно-інструментального мистецтва, виявлення та підвищення рівня професійної підготовки творчої молоді, узагальнення методик викладання спеціальних дисциплін, розповсюдження передового педагогічного досвіду та подальшого розвитку баянно-акордеонного мистецтва України та зарубіжжя.

До складу журі входили відомі діячі культури та мистецтва, науковці та педагоги, організатори національних та міжнародних конкурсів з України, Білорусії, Польщі, Литви, Італії, Франції, Сербії, Сіднея (Австралія).

Програма Конкурсу передбачала проведення: науково-практичної конференції «Музичне мистецтво ХХІ століття: історія, теорія, практика», яка внесена до плану роботи Міністерства освіти і науки України; відкритих лекцій; концертів відомих виконавців та колективів; майстер-класів; методичних семінарів; творчих зустрічей; презентації науково-методичної та навчально-репертуарної літератури.

Переможці Конкурсу були нагороджені дипломами лауреатів, пам’ятними медалями, дипломанти конкурсу були нагороджені «дипломами з відзнакою», інші учасники – «дипломом за участь». Володарі Гран-Прі були нагороджені грошовими преміями.