ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ!

ДО УВАГИ ВИКЛАДАЧІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ!

На виконання Пріоритетних дій Уряду на 2018 рік у рамках модернізації змісту початкової мистецької освіти робочі групи у складі провідних викладачів мистецьких шкіл розробили типові навчальні програми з окремих навчальних дисциплін – освітніх компонентів Типових освітніх програм елементарного підрівня початкової мистецької освіти з образотворчого (станкового та декоративного) мистецтва, музичного мистецтва (інструментальні класи) та хореографічного мистецтва, які вводяться в дію з 1 вересня 2019 року. У зв’язку з цим, а також з метою підготовки викладачів мистецьких шкіл, які викладають відповідні навчальні дисципліни, до впровадження в освітній процес оновленого змісту початкової мистецької освіти, Міністерство культури України оголошує набір слухачів на заходи з підвищення кваліфікації у вигляді короткострокового дводенного навчання, які організовує Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти. Зазначені заходи включають навчання педагогічних працівників з питань викладання на елементарному підрівні початкової мистецької освіти таких навчальних дисциплін:
  • «Образотворче мистецтво (станкове та декоративне)»;
  • «Танець»;
  • «Фортепіано»;
  • «Скрипка»;
  • «Музична грамота та практичне музикування».
Для залучення більшої кількості бажаючих та варіативності вибору дати, програмою підвищення кваліфікації передбачено проведення навчання за таким графіком:

На навчання запрошуються викладачі мистецьких шкіл, які викладають навчальні дисципліни з образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, хореографічного мистецтва, музичного мистецтва (фортепіано, скрипка, музична грамота та практичне музикування – сольфеджіо). За результатами навчання кожен учасник отримає електронний сертифікат, який засвідчує проходження навчання – підвищення кваліфікації.

Для участі необхідно обрати курс та заповнити аплікаційну форму учасника за посиланням не пізніше ніж за сім календарних днів до початку обраного курсу.

Важливо! У разі перевищення кількості викладачів, які виявлять бажання пройти таке навчання над пропускною спроможністю закладів, де воно буде проводитися, організатор залишає за собою право відмовити претенденту або запропонувати йому іншу дату навчання.

Витрати на відрядження, в тому числі, на проживання та харчування, – за рахунок учасника або сторони, що відряджає.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном (044) 279-10-93 до співробітників Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти, відповідальних за проведення навчання по напрямкам навчальних дисциплін:

  • «Образотворче мистецтво (станкове та декоративне)» – Вороніна Марина Вікторівна;
  • «Танець» – Трускалова Світлана Миколаївна;
  • «Фортепіано» та «Скрипка» – Максимішин Оксана Святославівна;
  • «Музична грамота та практичне музикування» – Ткаченко Леся Яківна.