ПІДСУМКИ 4-ГО ЕТАПУ XХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!» 2023

ПІДСУМКИ 4-ГО ЕТАПУ XХІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!» 2023

Відповідно до спільного наказу Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства освіти і науки України  від 17.03.2023 № 297/122  відбувся XХІІ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» (далі – Конкурс). Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти 22.03.2023 організував онлайн-засідання Всеукраїнського журі 4-го етапу Конкурсу для підведення підсумків у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

Директор Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти Марина БРИЛЬ зазначила, що роботи, представлені на Конкурс в цьому році, присвячені не тільки творчий спадщині Т. Г. Шевченка, його світоглядним переконанням, а й актуальним темам сьогодення: національному відродженню, загальнолюдським цінностям, любові до сім’ї та своєї країни.

Члени журі: Марина ВОРОНІНА, Роман ПЕТРУК, Інна ПЕДАН, Зоя ПРЕДКО, Роман СТЕФ’ЮК, Ольга ШИНКАРЕНКО, Василь ПЕРЕВАЛЬСЬКИЙ (голова журі) висловили слова вдячності учням та  викладачам, які їх підготували, за оригінальні ідеї,  тематичне різноманіття та досконале виконання творчих робіт.

З іменами переможців XХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості можна ознайомитися: