КУРСИ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (13.06.22 – 24.06.22). МАТЕРІАЛИ

КУРСИ З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ (13.06.22 – 24.06.22). МАТЕРІАЛИ

Протягом двох тижнів (13.06.22 – 24.06.22) методисти обласних навчально-методичних центрів України та обласних курсів підвищення кваліфікації проходили курси з підвищення кваліфікації.

Організатори:

  • Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти;
  • Обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів (Харківська обл.);
  • Центр неперервної культурно-мистецької освіти Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

Актуальний зміст доповідей (трансформаційні процеси в сучасній музичній освіті, нові аспекти подальшого функціонування методичних установ мистецької освіти, професійний стандарт викладача мистецької школи, розвиток психологічної резильєнтності особистості, правові аспекти захисту авторських прав у сфері мистецької освіти тощо) зацікавив та надихнув слухачів «на творчість та новий підхід до багатьох аспектів у роботі».

Розклад курсів:

Завантажити PDF 

Курси в цифрах:

47 слухачів

23 області України

20 доповідей

16 доповідачів (1 – доктор наук, 8 – кандидатів наук)

71% слухачів оцінили новизну матеріалу на 10 з 10,
9% – 9 з 10

84 % слухачів оцінили ефективність курсів для себе на 10 з 10

95% слухачів зазначили, що ефективним форматом роботи є поєднання теорії та практики

Документ

Слухачі отримали документ про підвищення кваліфікації на 75 годин.

Відгуки:

«Дуже потрібна інформація. Все підібрано влучно, актуально і своєчасно. Дякую».

 

«Доповіді лекторів були актуальними. Дуже корисна інформація, подана доступно для розуміння, добре структурована та цікава. Лекція про інклюзію допомогла по іншому подивитися на інклюзивні аспекти мистецької освіти. Психологічні доповіді та тренінги у теперішній час просто безцінні. Дякую організаторам та лекторам за чудові курси, які дають такі необхідні знання та спонукають до саморозвитку та творчого спілкування».

 

«Курси були дуже корисними та цікавими. Дякую організаторам та доповідачам за величезну роботу».

 

«Шановні колеги! Я дуже вдячна організаторам та викладачам заходу за високопрофесійну роботу! Ваші курси – це не тільки актуальні та змістовні навчальні заняття, це – акт гуманізму і людяності. Переважна більшість занять спрямована не тільки на допомогу у роботі в сучасних умовах, але й на допомогу у виживанні, осмисленні свого людського «я», відновленні орієнтирів та смислів життя. Отримані знання озброюють та надихають на подальшу роботу у мирні часи. З повагою та вдячністю».

 

«Дуже різноманітно, інформативно, та особливо вразив підбір докладників. Кожен унікальний!»

 

«Щира вдячність організаторам. Навчальна програма різнобічна, багатовекторна, створена з урахуванням необхідних аспектів розвитку сучасної мистецької освіти та методичної служби. Високий рівень викладання, якісний та професійний. Актуальність та нагальність розглядених питань є практичною допомогою в майбутній роботі. Планую розвивати критичне мислення у середовищі колег, запроваджувати методи особистісної ефективності, використовувати різні види вправ, про які дізналась. Зручна форма подання матеріалів (у сучасних умовах). Враження позитивні, заняття дали відповіді на багато питань, надихнули на більш поглиблене знайомство (вивчення) розкритих тем щодо особистісної ефективності, розвитку психологічної резильєнтності, креативності. Окрема подяка за розкриття надзвичайно актуального питання впровадження професійного стандарту викладачів мистецької школи та подальших аспектів функціонування методичних установ. Подяка спікерам, що підвищували наш рівень грамотності в оформленні документів, юридично-прававій сфері. Дякую за чудову можливість співпраці. Всім здоров’я, миру, позитиву».

Фото