«МИСТЕЦЬКА ОСВІТА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»

19 травня 2020 р. МКІП розпочало прийом заявок для участі у першому етапі пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти «Мистецька освіта без обмежень».

Метою пілотного проєкту є підвищення рівня доступності мистецької освіти, допомога у створенні освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.
Детальніше 

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ УЧАСНИКІВ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ 

Протягом червня 2020 року МКІП приймав заявки для участі у першому етапі пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти «Мистецька освіта без обмежень».
Детальніше  

20 липня 2020 р. на сайті МКІП було висвітлено перелік мистецьких шкіл-переможців 

ПЕРЕЛІК МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ-ПЕРЕМОЖЦІВ

Завантажити перелік   

ТРЕНІНГ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА АДМІНІСТРАЦІЙ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ-ПЕРЕМОЖЦІВ

22-23 вересня 2020 р. відбувся тренінг для викладачів та  адміністрацій 17 мистецьких шкіл з різних областей України.  Захід проходив в рамках  реалізації  пілотного проєкту  з впровадження  Концепції інклюзивної мистецької освіти, який здійснює Міністерство культури та інформації спільно з ВГО « Національна Асамблея людей з інвалідністю України».
Детальніше 

Міністерство культури та інформаційної політики та Національна Асамблея людей з інвалідністю України, в рамках реалізації проєкту для сімнадцяти мистецьких шкіл (організація доступного середовища, навчального процесу, що враховує потреби всіх дітей, в тому числі з інвалідністю),  підготували посібник «Мистецькі школи: доступне освітнє середовище».

Завантажити посібник «Мистецькі школи: доступне освітнє середовище»