ПІЛОТНЕ НАВЧАННЯ З ЦИФРОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

ПІЛОТНЕ НАВЧАННЯ З ЦИФРОВИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

Шановні пані та панове!

Центр цифрових компетентностей Київського національного університету культури і мистецтв, як представник консорціуму міжнародного проєкту Erasmus+ dComFra «Рамкова структура цифрових компетентностей для українських вчителів та інших громадян» запрошує вас безкоштовно отримати та/або підвищити цифрові компетентності без відриву від виробництва за програмою, що відповідає міжнародному стандарту навичок володіння комп’ютером ICDL, європейським рамкам цифрових компетентностей (DigComp 2.1 та DigCompEdu) та українським національним рамкам цифрових компетентностей для громадян та для освітян, що зараз затверджуються державою.

Питання формування та реалізації державної політики у сфері цифровізації України є пріоритетними для уряду. Зокрема, одним із завдань, визначених Концепцією розвитку цифрових компетентностей, затвердженою розпорядженням Кабінетів Міністрів України від 3 березня 2021 р. № 167-р, є формування та розвиток цифрових навичок та цифрових
компетентностей в суспільстві, що сприятимуть розвитку цифрової економіки та суспільства, а також розвитку електронної демократії і людського капіталу. Так, цифрова грамотність вчителів дозволить використовувати нові методики й сервіси в процесі навчання, а громадяни зможуть використовувати різноманітні онлайн сервіси та послуги, в тому числі й державні; створювати електронні документи, презентації, таблиці, тощо; захищати свої дані та пристрої від кібернетичних загроз; розуміти правила та етику цифрового світу.

Долучитися до пілоту проєкту dComFra мають можливість наступні цільові групи: вчителі шкіл, викладачі професійно-технічної освіти, ветерани АТО та тимчасово переміщені особи.

Навчання відбуватиметься з використанням інноваційного цифрового навчального середовища, що було створено завдяки проєкту dComFra, та буде супроводжуватись виключно професійними тьюторами (викладачі, які, окрім професійних знань, мають спеціальні навички використання цифрового середовища та володіють методиками змішаного навчання). За навчальною програмою можливо отримати цифрові компетентності з 22 напрямків, від базового до поглибленого рівня.

За результатами навчання всі учасники отримають національні сертифікати з цифрових компетентностей та сертифікати підвищення кваліфікації, найкращі учасники навчання зможуть безкоштовно пройти сертифікацію ICDL в рамках пілоту проєкту dComFra.

Зареєструватися на навчання можливо за посиланням:

https://t1p.de/o2yb 

Детальніше про Модулі:

Завантажити PDF