ПІДСУМКИ 4-ГО ЕТАПУ XХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

ПІДСУМКИ 4-ГО ЕТАПУ XХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

04 березня 2021 р. у м. Києві Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти підвів підсумки 4-го етапу XХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвяченого Шевченківським дням, у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво». Конкурс з 2003 р. проводиться спільно з Міністерством культури України (зараз Міністерство культури та інформаційної політики України) та Міністерством освіти і науки України, з метою виявлення творчого потенціалу талановитої учнівської молоді.

На початку заходу директор Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти Марина Бриль привітала та виразила вдячність за багаторічну підтримку конкурсу голові журі Василю Перевальському, а також членам журі: Михайлу Коломийчуку, Марині Вороніній, Тамарі Негоді, Роману Петруку, Марії Пошивайло, Зої Предко, Тетяні Чуйко, Ользі Шинкаренко, Ользі Россошанській.

Згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості за рішенням журі переможцями в двох номінаціях визначено 50 найкращих робіт (по 2 роботи з кожної області).

З іменами переможців Конкурсу можна ознайомитися: