ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДЛЯ УЧАСТІ У І ЕТАПІ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ З РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ

ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДЛЯ УЧАСТІ У І ЕТАПІ ПІЛОТНОГО ПРОЄКТУ З РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ ІНКЛЮЗИВНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ

МКІП розпочинає прийом заявок для участі у першому етапі пілотного проєкту з реалізації Концепції інклюзивної мистецької освіти «Мистецька освіта без обмежень».

Метою пілотного проєкту є підвищення рівня доступності мистецької освіти, допомога у створенні освітнього простору, дружнього для усіх, а також виявлення конкретних перешкод для інклюзивного навчання мистецтву та напрацювання рекомендацій для усунення таких перешкод.

Під час пілотного проєкту учасники підвищать свій рівень знань та практичних навичок для організації інклюзивного навчання у мистецькій школі, стануть експертами з фізичної доступності приміщень і навіть зможуть під нашим керівництвом самостійно провести аудит доступності.

Запровадження інклюзивного навчання буде здійснюватися під постійним наглядом експертів, до яких можна звернутися за допомогою і порадою.

Крім того, мистецькі школи-учасниці пілотного проєкту матимуть можливості для спілкування та обміну досвідом, розробки спільних навчальних проєктів.

Усі мистецькі школи, які будуть залучені до роботи, отримають дипломи учасників пілотного проєкту.

Проєкт проходитиме у тісній взаємодії з Всеукраїнським громадським об’єднанням «Національна асамблея людей з інвалідністю України», яке включає 118 національних та регіональних громадських організацій людей з інвалідністю.

Детальні умови участі у проєкті «Мистецька освіта без обмежень» (PDF)

Джерело