Підсумки 4-го етапу XІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

Підсумки 4-го етапу XІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «ОБ’ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!»

03 березня 2020 р. у м. Києві Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти підвів підсумки 4-го етапу XІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвячений  Шевченківським дням, у номінаціях «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво». Конкурс з 2003 р. проводиться спільно Міністерством культури України та Міністерством освіти і науки України, з метою виявлення творчого потенціалу талановитої учнівської молоді.

На початку заходу перед членами журі з вітальним словом та побажаннями успішної роботи виступила директор Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти Марина Бриль.

Координатор Конкурсу Юлія Бець (методист вищої категорії відділу формування і моніторингу змісту та якості культурно-мистецької освіти) проінформувала, що з усіх областей України на підсумковий етап  надійшло 248 творчих робіт.

Оцінювання робіт кожним з членів журі відбувалося за областями та номінаціями.

Згідно з Положенням про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості на підсумковому етапі було відібрано 50 найкращих робіт в двох номінаціях (по 2 роботи з кожної області).

Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти висловлює подяку голові журі – Василю Перевальському,  членам журі: Назару Білику, Марині Вороніній, Тамарі Негоді, Роману Петруку, Зої Предко, Віктору Скубаку, Тетяні Чуйко, Ользі Шинкаренко, за професійний підхід до оцінювання творчих робіт учасників Конкурсу.

          З іменами переможців Конкурсу можна ознайомитися:

«Образотворче мистецтво» 

«Декоративно-прикладне мистецтво»