ЩОРІЧНА НАЦІОНАЛЬНА ПРЕМІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

ЩОРІЧНА НАЦІОНАЛЬНА ПРЕМІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

З 11 квітня до 1 серпня тривала реєстрація для участі в щорічній національній премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2019.

Вчитель мав змогу податися самостійно або ж бути номінований учнями, батьками, колегами чи іншими небайдужими, які вважають його гідним визнання.

Цього року переможець премії отримав рік безкоштовного навчання, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та головний грошовий приз – 250 000 гривень. Окрім того, цьогоріч вперше передбачено додатковий приз для школи, де працює переможець, – сучасну бібліотеку зі зручними робочими місцями та комп’ютерним обладнанням.

Найкращим вчителем країни за версією премії Global Teacher Prize Ukraine 2018 став 29-річний учитель інформатики із Запоріжжя – Олександр Жуктріумфатор Global Teacher Prize Ukraine — Нобелівської премії для вчителів по-українськи. Олександр займається інклюзивною освітою та вивчив жестову мову, разом з дітьми створює роботів та майструє сонячні панелі, й три роки поспіль перемагає в математичному конкурсі з усного рахунку.