СЦЕНАРІЇ ПОЗАКЛАСНИХ ЗАХОДІВ ДЛЯ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ

СЦЕНАРІЇ ПОЗАКЛАСНИХ ЗАХОДІВ ДЛЯ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ

Сьогодні ми представляємо новий напрямок роботи нашого сайту – презентацію та колекціонування в електронну бібліотеку методичних наробок викладачів мистецьких шкіл. Згодом методичні матеріали, які надходять до центру, плануються розміщувати в Електронній бібліотеці (Репозиторії) методичного центра.

Початок літа – пора «останніх дзвоників», закінчення навчання в мистецьких школах: підсумкові покази, іспити та випускні вечори. Підготовка та реалізація такого заходу займає багато часу, бо кожен з них має відрізнятися неповторним сюжетом, бути цікавим та яскравим для дітей, батьків та викладачів.

Величко А. Є., викладач-методист вищої категорії Золотоніської дитячої музичної школи, пропонує свої авторські сценарії випускних вечорів та Свята для першокласників.

Автор пропонує п’ять створених ним сценаріїв: «Ці матеріали можуть бути корисні при підготовці позаурочних навчально-виховних заходів у мистецьких школах України», – пише у вступному слові автор. «Оскільки багато заходів є щорічними, традиційними, то з часом нелегко створювати все нові й нові сценарії на одну і ту ж саму тему. Тому великою допомогою викладачам стало б створення електронної «Бібліотеки сценаріїв для позакласних заходів у мистецьких школах України». Це полегшило б процес підготовки таких заходів і зробило б їх більш яскравими та різноманітними», зазначається у вступі до збірки.

Величко А.Є. Сценарії позакласних  заходів для мистецьких шкіл (PDF)

Запрошуємо викладачів мистецьких шкіл до співпраці!