ЗБІРНИК КОНФЕРЕНЦІЇ «ІНКЛЮЗІЯ В МИСТЕЦЬКІЙ ОСВІТІ: ВИКЛИКИ, ПРАКТИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

ЗБІРНИК КОНФЕРЕНЦІЇ «ІНКЛЮЗІЯ В МИСТЕЦЬКІЙ ОСВІТІ: ВИКЛИКИ, ПРАКТИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ»

6-7 грудня 2019 року відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «ІНКЛЮЗІЯ В МИСТЕЦЬКІЙ ОСВІТІ: ВИКЛИКИ, ПРАКТИКИ, ПЕРСПЕКТИВИ».

Конференція стала платформою для розгляду та обговорення актуальних проблем розвитку інклюзивної мистецької освіти в нашій країні. В організації конференції взяли участь органи державного управління, методичні служби сфери культури, заклади початкової, фахової передвищої, вищої мистецької освіти, громадські організації.

Мета конференції: окреслення особливих освітніх потреб дитини в мистецькій освіті – представлення та аналіз досвіду інклюзивного навчання; вироблення моделей психолого-педагогічної та соціально-педагогічної роботи, а також пропозицій щодо організації інклюзивної освіти; об’єднання зусиль щодо практики впровадження інклюзії в мистецьких школах (нормативно-правової та організаційно-педагогічної).

Конференція пройшла в дистанційній формі (узагальнення матеріалів у електронний збірник, розсилка авторам та зацікавленим особам, розміщення на електронних ресурсах в широкому доступі). Матеріали учасників були опубліковані в науково-методичному збірнику, який буде надіслано авторам та розміщено для вільного завантаження в рубриці «Репозитарій» (колекції «Матеріали конференцій», «Інклюзія») на сайті: http://www.dnmczkmo.org.ua/. Збірник науково-методичних матеріалів було рецензовано фахівцями та експертами для подальшого впровадження та схвалено Вченою радою Державного науково-методичний центру змісту культурно-мистецької освіти.

Учасники конференції отримали іменний сертифікат