ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАЦІОНАЛЬНИХ СПІЛЬНОТ«МИ УКРАЇНСЬКІ – WE ARE UKRAINIAN»

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ НАЦІОНАЛЬНИХ СПІЛЬНОТ«МИ УКРАЇНСЬКІ – WE ARE UKRAINIAN»

Прийміть найщиріші вітання від багатонаціонального Запорізького краю, де у мирі і злагоді проживають представники більш, ніж 130 національностей.

З метою відродження, розвитку та духовного єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, збереження зразків етнічної, фольклорної спадщини, як важливого елементу туристичного бізнесу, відродження та популяризації національних традицій і свят 30 серпня – 1 вересня 2019 року в Запорізькій області відбудеться Всеукраїнський фестиваль національних спільнот «Ми українські – We are Ukrainian».

Засновниками та організаторами Фестивалю є Приморська міська рада, Департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради, Асоціація національних меншин Запорізької області.

До участі запрошуються представники національно-культурних товариств, окремі виконавці та художні колективи національних з будь-яких жанрів та напрямків народної творчості (вокальний, хореографічний, музичний жанри, тощо).

Положення

Фінансові умови

Програма