ЩОРІЧНА НАЦІОНАЛЬНА ПРЕМІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

ЩОРІЧНА НАЦІОНАЛЬНА ПРЕМІЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

З 11 квітня до 1 серпня триває реєстрація для участі в щорічній національній премії для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2019.

Вчитель може податися самостійно або ж бути номінований учнями, батьками, колегами чи іншими небайдужими, які вважають його гідним визнання.

«Я закликаю бути небайдужими та номінувати вчителів, яких ви вважаєте кращими в своїй справі. Часто дійсно достойні вчителі дуже скромні і не можуть висунути себе на премію самостійно. Але талант та велика праця мають визнаватися та винагороджуватися. Ця премія – це можливість зробити вашого найкращого вчителя відомим усій Україні», – зазначила Лілія Гриневич.

Цього року переможець премії отримає рік безкоштовного навчання, поїздку в Дубай на Global Education and Skills Forum 2020 та головний грошовий приз – 250 000 гривень. Окрім того, цьогоріч вперше передбачено додатковий приз для школи, де працює переможець, – сучасну бібліотеку зі зручними робочими місцями та комп’ютерним обладнанням.

Якщо Ви знаєте такого вчителя, обов’язково номінуйте його за посиланням  https://apply.globalteacherprize.org.ua/nominate.

Якщо ж Ви працюєте вчителем – подавайте заявку https://apply.globalteacherprize.org.ua/signup.

Джерело